Profi CZ: Vymáhání pohledávek bez nervů a časových prodlev

30. červen 2016

Stále více dlužníků odmítá svým věřitelům včas a řádně platit své závazky. Věřitelé se pak dostávají do obtížné situace. Kvůli tomu, že jim dlužník odmítá zaplatit, nemají dostatek vlastních finančních prostředků. Dále musejí „obtěžovat“ soudy, aby se ke svým penězům vůbec dostali. Máte-li podobný problém i vy, můžete vše vyřešit bez zbytečných nervů a hlavně rychle. Stačí se obrátit na společnost Profi CZ.
Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Pomoc věřitelům s vysokým procentem úspěšnosti

Profi CZ je firmou, která se už řadu let zabývá pomocí věřitelům. Nabízí jim možnost vymáhání pohledávek mimosoudní cestou. V zásadě jde o to, že firmu pověříte vymožením pohledávky od dlužníka, protože se s ním sami nemůžete domluvit, případně ho dokonce nemáte možnost ani pořádně kontaktovat. Profi CZ má určité osvědčené postupy, díky nimž dosahuje vysokého procenta úspěšného vymožení pohledávek pro své klienty. Vše jde samozřejmě legální cestou, firma zásadně nepoužívá nějaké nekalé či dokonce protizákonné praktiky.

Firma preferuje osobní komunikaci s dlužníky

Profi CZ postupuje při vymáhání pohledávek způsobem, že se vždy snaží dlužníka svého klienta kontaktovat osobně. Osobní přístup je totiž mnohem efektivnější nežli komunikace přes telefon či email, kdy dlužník často nereaguje, případně se brání svůj dluh řádně splatit. Jakmile však čelí osobnímu kontaktu, je ochotnější přistoupit na rozumné řešení. Pochopí, že jedině tak se vyhne případné exekuci a tahanicím se soudy, které jeho dluh jen zbytečně navýší.

Nabízí i odkup pohledávek

Společnost Profi CZ krom vymáhání nabízí v určitých případech i odkup pohledávek. V tom případě od klienta jednoduše pohledávku odkoupí a pak už ji vymáhá svým jménem, dlužník vlastně změní věřitele. Tento postup však lze zvolit jedině v případě, že je pohledávka vyšší a klient dodá veškeré podklady, které musí být v pořádku. Výhodou při odkupu pohledávky je fakt, že peníze z ní obdržíte prakticky ihned, nemusíte čekat na okamžik, kdy dlužník zaplatí.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Profi CZ: Vymáhání pohledávek bez nervů a časových prodlev

Profi CZ: Vymáhání pohledávek bez nervů a časových prodlev

Stále více dlužníků odmítá svým věřitelům včas a řádně platit své závazky. Věřitelé se pak dostávají do obtížné situace. Kvůli tomu, že jim dlužník odmítá zaplatit, nemají dostatek vlastních finančních prostředků. Dále musejí „obtěžovat“ soudy, aby se ke svým penězům vůbec dostali. Máte-li podobný p…

Divergence: Zlatý grál?

Divergence: Zlatý grál?

Divergence patří mezi nejjistější obchodní strategie. I zarytí odpůrci indikátorů musejí uznat, že na divergencích něco je. V portfoliu investorů se často jedná o nejvíce profitabilní obchodní strategii. Jak divergence obchodovat?


Trend je tvůj přítel: základní pravidlo tradingu

Trend je tvůj přítel: základní pravidlo tradingu

Určitě už jste slyšeli frázi „Trend is your frend“. Dnes si ukážeme, proč je tak dobré obchodovat v trendu, jak se vás snaží trh napálit, a jak s těmito informaci obchodovat. Posuňte svůj trading zase o level výše a to díky jednoduchému pravidlu.

Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,

Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,

Kdybychom nemuseli nic dělat a peníze by se množily samy. To by se nám líbilo. Bohužel v realitě to takhle nefunguje, a tak musíme jít občas štěstí trochu naproti. Zamysleme se třeba nad tím, jak bychom mohli získat vyšší výnos ze svých úspor, než je tomu u bankovních společností. Tahle možnost toti…