Jak překonat trh: Začněte vydělávat

12. listopad 2013

Reklama brokerů dělá z tradingu velmi snadnou činnost, kterou si může vydělávat snadný. Tak jednoduché to rozhodně není. Trading vyžaduje disciplínu, pravidla a hodiny dřiny. Pokud je vše poctivě tradingu věnujete, je tu velká pravděpodobnost, že budete patřit mezi ty úspěšné. Jak na to.
Jak překonat trh: Začněte vydělávatJak překonat trh: Začněte vydělávat

Money management
Psychika
Profitabilní obchodní strategie
Zkušenosti

Money management

Money management zmiňujeme velmi často. Jedná se o jednu z nejdůležitějších složek obchodování a jen se správným money managementem se stane z tradingu celoživotní příjem.

Psychika

Většina i ziskových obchodů bude aspoň krátkodobě ve ztrátě. To ej velmi nepříjemné na psychiku a musíte se to naučit zvládnout. Jak? Zde vám nepomůže nic jiného než obchodovat a obchodovat. Ze začátku začněte s mikro účtem, i když máte dle money managementu na obchodování velkých pozic. S malou částku se naučte zvládat svoji psychiku a následně se vydejte na velký trh (velké objemy obchodů).

Profitabilní obchodní strategie

Možná si myslíte, že tento bod je nejdůležitější a nejsložitější. Pravdu máte sotva z poloviny. I na těchto stránkách najdete několik ověřených obchodních strategií. Zároveň vám ke konci měsíce odhalujeme i obchodní účet. Dané strategie jsou tedy v reálu obchodované a skutečně dokáží vydělat. Nemusíte přijít s něčím novým ani složitým. Využijte ověřených a jednoduchých obchodník strategií.

Zkušenosti

Základem jsou samozřejmě zkušenosti. Ty získáte pouze a jen obchodováním. Pokud se ještě zcela necítíte, začněte s mikro účtem, malými pozicemi a následně objemy zvyšujte. Se správnou psychikou, money managementem a třeba i s námi prezentovanou obchodní strategií se nemáte čeho obávat.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Jak překonat trh: Začněte vydělávat

Jak překonat trh: Začněte vydělávat

Reklama brokerů dělá z tradingu velmi snadnou činnost, kterou si může vydělávat snadný. Tak jednoduché to rozhodně není. Trading vyžaduje disciplínu, pravidla a hodiny dřiny. Pokud je vše poctivě tradingu věnujete, je tu velká pravděpodobnost, že budete patřit mezi ty úspěšné. Jak na to.

Začněte vydělávat tradingem: Profitabilní obchodní strategie nejen pro nováčky

Začněte vydělávat tradingem: Profitabilní obchodní strategie nejen pro nováčky

Jednoduchá obchodní strategie vycházející z předpokladu, že velcí hráči zadávají dlouhodobé obchody v době, kdy je trh uzavřen. Tyto obchody se zrealizují v první hodinu obchodování, případně předání obchodních hodin mezi kontinenty u forexu (který se obchoduje 24 hodin 5 dní v týdnu) a určí směr, k…


Stabilní obchodní strategie: jak dlouhodobě vydělávat tradingem

Stabilní obchodní strategie: jak dlouhodobě vydělávat tradingem

Trading není o jednom úspěchu, ale o dlouhodobém a konstantním zisku. Jak ho dosáhnout a věnovat se tradingu několik (desítek) let? Základem je robustní obchodní strategie, která je z dlouhodobého hlediska profitabilní. Podívejte se, jaké to jsou.

Začínáme obchodovat v pěti krocích: Co od obchodování očekávat?

Začínáme obchodovat v pěti krocích: Co od obchodování očekávat?

Obchodování na burze je často inzerované jako snadný způsob, jak vydělat peníze. Ovšem to vám rozhodně říkat nebudeme. Trading není snadný a není pro každého. I přesto s ním lze vydělávat slušné peníze. V našem seriálu se pokusíme udělat z úplných začátečníků zkušené tradery. Víme, jak na to.