Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,

30. leden 2014

Kdybychom nemuseli nic dělat a peníze by se množily samy. To by se nám líbilo. Bohužel v realitě to takhle nefunguje, a tak musíme jít občas štěstí trochu naproti. Zamysleme se třeba nad tím, jak bychom mohli získat vyšší výnos ze svých úspor, než je tomu u bankovních společností. Tahle možnost totiž v realitě skutečně funguje.
Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,

Chuť investovat

Nemusíte vlastnit velikou společnost s milionovými obraty, abyste se mohli pustit do aktivit spojených s odkupem obligací. Můžete být i malým investorem, který ví, jak šikovně přijít k penězům několika chytrými kroky dopředu. Hledáte-li vysoký výnos s nižším rizikem, než je tomu u akcií, potom je pro vás odkup dluhopisů to pravé.

Jak na to

Vyšší výnos můžete získat ze spořicích účtů, termínovaných vkladů i stavebního spoření, ale pořízením dluhopisů od společnosti ABEWY EXE GROUP, s.r.o. se dočkáte daleko lepších výsledků. Jeden dluhopis pořídíte už za 25 000 Kč. Pevný úrok pak činí 8,00 % p.a., s datem splatnosti 27.12.2017. Sjednejte si schůzku buď v sídle emitenta, nebo stačí vyplnit objednávku dluhopisu online na webových stránkách ABEWY EXE GROUP, s.r.o.

Bez rizik

Finanční prostředky, které společnost díky dluhopisům získá, budou sloužit k nákupu větších balíků pohledávek. Dluhopisů si můžete koupit i více anebo je někomu darujte, stačí skutečnost pouze oznámit emitentovi. Pokud se vaše finanční situace změní a budete nutně potřebovat předčasně vyplatit investované prostředky, po odeslání žádosti získáte své investice zpět.

Láká vás možnost navýšení finančních zdrojů? Obraťte se na email dluhopisy@abewy.cz nebo vytočte číslo 221 460 460 a nechte si poradit od specialistů.

Článek je komerční sdělení

-vel-

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Jan Potůček

Jan Potůček se zabývá internetovým marketingem a tvorbou webových stránek.

Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,

Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,

Kdybychom nemuseli nic dělat a peníze by se množily samy. To by se nám líbilo. Bohužel v realitě to takhle nefunguje, a tak musíme jít občas štěstí trochu naproti. Zamysleme se třeba nad tím, jak bychom mohli získat vyšší výnos ze svých úspor, než je tomu u bankovních společností. Tahle možnost toti…

Investice do zlata se vyplatí i po malých částkách

Investice do zlata se vyplatí i po malých částkách

Hledáte možnosti, jak investovat své peníze s minimálním rizikem? Jedním z vynikajících řešení je investice do zlata. Je vhodná prakticky pro kohokoliv z vás. I pro lidi, kteří chtějí vložit jen pár tisíc korun.


Demo účet: Trading bez rizika

Demo účet: Trading bez rizika

Demo účet, paper trading, backtesting nebo-li obchodování nanečisto je pro každého začátečníka nutností. Ukážeme si základní výhody a nevýhody dnešních demo účtů.

Investice do nemovitosti nikdy nebyla tak snadná

Výhodně a zároveň bezpečně dokážou investiční byty zhodnotit vaše peníze. Nedávné průzkumy ukázaly, že investicím do rezidenčních nemovitostí věří analytici, finanční poradci i manažeři. Není divu, protože úrokové sazby hypoték stále klesají a při správné investici je možné se dostat na čistý výnos …