AOS: Automatické obchodní systémy

29. duben 2013

Fungující automatický obchodní systém je snem každého obchodníka. Vydělávat bez nutnosti sledování grafu, co víc si přát. Ovšem existuje AOS se stabilním výnosem?
AOS: Automatické obchodní systémyAOS: Automatické obchodní systémy

Co je AOS

Jak již bylo naznačeno, jedná se o automatický obchodní systém, který obchoduje bez vaší přítomnosti. Naprogramujete si například obchodovat každou divergenci se Stochastic na time frame 15 minut a TP (take profit) i SL (stop loss) 15 pipsů. Následně stačí jen spustit a obchodní systém sám každou divergenci zobchoduje.

Nastavit lze samozřejmě téměř vše (kombinace indikátorů, klouzavé průměry, počáteční rovnováhu a další).

Koupě AOS

AOS lze koupit na internetu, AOS je dokonce velké množství. Ovšem není to tak jednoduché. Již na začátek by vám mělo být jasné, že AOS za 50 nebo i za 1 000 dolarů vám nevydělá miliony. Pokud by tomu tak bylo, milionářem by byl téměř každý.

Pokud si chcete koupit AOS hledejte licenci s měsíčním poplatkem. Pouze v případě, kdy platíte za používání AOS měsíčně, nutíte vývojáře, aby svůj AOS neustále vylepšovali a držely aspoň na hranici profitu. Pokud si zaplatíte 100 dolarů za hotový AOS, po několika měsících bude neaktuální a ničeho se nedomůžete.

Nástrahy AOS

AOS často nedodržují money management.Riskují velké částky a chtějí minimální pohyb. Stop loss téměř nepoužívají. Mají velkou úspěšnost, vydělají například 300 obchodů po sobě, ale 301. jsou schopny veškerý zisk vymazat či se dokonce dostat do ztráty.

Jak vybírat AOS

Měli byste vědět, s jakými pravidly AOS pracuje. Pokud chcete tímto způsobem obchodovat, je vhodné nastavit upozornění na obchodní signál bez realizace. Případnou realizaci musíte zadat ručně a AOS vás pouze upozorní na možný vstup do trhu.

AOS není pro začátečníky. Jedná se o možnost, jak obchodovat, ovšem nezapomínejte, že zlatý grál tradingu prostě neexistuje.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Otto

pátek, 7. duben 2017
14:30

Do you have a spam problem on this site; I also am a blogger, and I was curious about your situation; we have created some nice methods and we are
looking to trade strategies with others, be sure to shoot me an e-mail if
interested.


posted by: Otto [Odpovědět]

Juanita

čtvrtek, 20. červenec 2017
20:25

I always emailed this blog post page to all my contacts, since if like to read it next my links will too.


posted by: Juanita [Odpovědět]

Čtěte také...

AOS: Automatické obchodní systémy

AOS: Automatické obchodní systémy

Fungující automatický obchodní systém je snem každého obchodníka. Vydělávat bez nutnosti sledování grafu, co víc si přát. Ovšem existuje AOS se stabilním výnosem?

Obchodování s AOS: Vydělávejte 24 hodin denně

Obchodování s AOS: Vydělávejte 24 hodin denně

Vydělávat pomocí automatického obchodního systému je snad snem každého obchodníka. Nastavit vstupní parametry a jen čas od času se podívat, kolik systém vydělal. Ovšem tak snadné to není. Pojďme se učit od těch, kteří AOS vydělávají.


Proč AOS není pro začátečníky

Proč AOS není pro začátečníky

Automatický obchodní systém, zkráceně AOS je často inzerován jako vhodný nástroj pro začátečníky. Pod tíhou mnoho reklamních mailů s touto tématikou bych rád poukázal, proč AOS nepovažuji jako vhodný systém pro začátečníka.

1 2 3 gap: Obchodní strategie

1 2 3 gap: Obchodní strategie

Jednoduchá obchodní strategie s vysokou úspěšností. Opět si ukážeme, že v jednoduchosti je síla a k profitabilní obchodní strategii není potřeba nic složitého. Naučte se 1-2-3 gap a začněte ihned vydělávat.