Výsledek reálného obchodování za měsíc listopad

30. listopad 2013

Listopad přinesl mnoho obchodních příležitostí. Osobně jsem využil jen velmi málo z nich. Množství obchodů bylo skutečně žalostné, ale celkový zisk je více než dvojnásobný minulému měsíci. Podívejte se, co jsem obchodoval a jak jsem celkově dopadl.
Výsledek reálného obchodování za měsíc listopadVýsledek reálného obchodování za měsíc listopad

Listopad 2013
Úspěšnost
Obchodované strategie
Zisk

Listopad 2013

Dění na eur/usd, pohyby na zlatě, ale i česká koruna přispěla k obchodním příležitostem. Měsíc listopad byl do počtu obchodů nejslabší v roce 2013. I když zde bych mohl spekulovat, protože jsem udělal velké množství obchodů na opcích, které zde prozatím nerozebírám. Na klasickém obchodním účtu jsem uskutečnil pouze 4 obchody a všechny v zisku.

listopad

kliknutím zvětšíte obrázek ________________________________________* přepočteno na loty

Úspěšnost

Jak si můžete všimnout, všechny obchody skončily dle očekávání – realizací zisku. I když 4 obchody nejsou vypovídající hodnotou, v měsíci listopadu si mohu připsat stoprocentní úspěšnost.

Obchodované strategie

První, jednoznačně nejziskovější obchod přinesla obchodní strategie 123 gap. Zbylé obchody byly realizovány na vyplnění gapů. Jak vidíte, primitivní obchodní strategie přinášejí slušný zisk. Trading nemusí být o složitostech, je takový, jaký si ho uděláte.

Zisk

Do pozic jsem vstupoval vždy jiným objemem. Pro jednoduchost, lepší přehled a především ke srovnání jednotlivých měsíců přepočítávám všechny obchody na jeden lot. Pokud byste obchodovali stejně jako já, ale vše s objeme jeden lot, vydělali byste 17 480 Kč.

Výsledek můžete srovnat s říjnem. Na 4 obchody to není špatné. Zbytek měsíce jsem věnoval především opcím, které také skončily v plusu, ale k těm se dostaneme až někdy příště.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Výsledek reálného obchodování za měsíc listopad

Výsledek reálného obchodování za měsíc listopad

Listopad přinesl mnoho obchodních příležitostí. Osobně jsem využil jen velmi málo z nich. Množství obchodů bylo skutečně žalostné, ale celkový zisk je více než dvojnásobný minulému měsíci. Podívejte se, co jsem obchodoval a jak jsem celkově dopadl.

Výsledek reálného obchodování za měsíc prosinec a rok 2013

Výsledek reálného obchodování za měsíc prosinec a rok 2013

Konec posledního měsíce uzavřel nejen obchodní měsíc, ale i celý rok. Ukáži vám přehled, který jsem obchodoval pouze pomocí obchodních strategií, které zde prezentuji. Kolik byste si během pár minut vydělali, kdybyste také obchodovali?


Výsledek reálného obchodování za listopad 2014

Výsledek reálného obchodování za listopad 2014

V listopadu 2014 jsem uskutečnil celkem 29 obchodů. Velmi volatilní trhy, silný trend a především odhodlanost vydělat více peněz přinesla největší počet obchodů v měsíci za rok 2014. Skončil listopad ziskem nebo ztrátou?

Výsledek reálného obchodování za měsíc říjen

Výsledek reálného obchodování za měsíc říjen

Měsíc říjen nabídl mnoho obchodních příležitostí. Osobně jsem na reálném účtu využil pouze 13 obchodních signálu. Pojďte se podívat, jak obchody dopadly, co jsem obchodoval a podle čeho.