Trading: Zaměstnaní pro muže i ženy

23. květen 2013

V dnešním článku se zaměříme spíše na možnosti tradingu ve smyslu zaměstnání. Je trading vhodný pro muže i pro ženy? Jsou ženy dobré obchodnice?




Trading: Zaměstnaní pro muže i ženyTrading: Zaměstnaní pro muže i ženy

Trading je považován za čistě mužskou profesi. Žen je tu skutečně jak šafránu. Ovšem když už se žena najde, téměř s jistotou se zařadí mezi nejlepší tradery v okolí. Ženy jsou pro toto povolání často opomíjené, ovšem i ze statistik vyplívá, že jsou úspěšnější než muži. Dámy, zkuste trading.

Trading pro muže i ženy

Na pohlaví zde opravdu nezáleží. Výsledky tradingu jsou ovlivňovány individuálními schopnostmi a pohlaví tu skutečně nehraje roli. Pouze z historie je zde zvyklost, že podobná zaměstnání patří pouze mužům. Navíc ženy se nehrnou do profese, kde by byly doslova exemplářem.

Úspěšné ženy

Mezi jednu z nejúspěšnějších žen můžeme zařadit Kathy Lien (předevčírem s ní byl rozhovor na fxstreet). Samozřejmě velké množství žen je pro svět neznámý. V tradingu je totiž drtivá většina introvertů a o nich je známo, že na sebe příliš neupozorňují.

Z vlastní zkušenosti musím říci, že žen je v tradingu skutečně málo. Na setkání, seminářích atd. je jen hrstka žen, z toho většina dělá pouze doprovod svému partnerovi.

Přitom z průzkumu jednoznačně plyne, že ženy jsou úspěšnější. Nehoní se za egem a na trading nahlíží racionálněji. Pokud se mezi vámi nachází žena, která o tradingu uvažuje, neváhejte a založte si demo účet. Začít můžete například s některou z námi zveřejněných obchodních strategií.

Strategie žen

I když si většinou ženy najdou osobitý obchodní styl, začít mohou stejně jako pánové s Initial Balance, divergencí nebo s indikátory.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Trading: Zaměstnaní pro muže i ženy

Trading: Zaměstnaní pro muže i ženy

V dnešním článku se zaměříme spíše na možnosti tradingu ve smyslu zaměstnání. Je trading vhodný pro muže i pro ženy? Jsou ženy dobré obchodnice?

Znalost jazyka zvyšuje šanci na lepší zaměstnání

Znalost jazyka zvyšuje šanci na lepší zaměstnání

Ačkoliv je v současné době situace na trhu práce velmi příznivá a nezaměstnanost je v České republice jedna z vůbec nejnižších v rámci celé EU, vaši pozici při hledání nového zaměstnání může výrazně ztížit fakt, že neumíte žádný cizí jazyk. Komunikativní znalost angličtiny, němčiny a případně jiné c…


Euro na 12letém minimu: co za to může?

Euro na 12letém minimu: co za to může?

Euro kleslo na 12letá minima vůči americkému dolaru. Také vás zajímá, co evropskou měnu sráží na koleno a co naopak žene tu americkou vzhůru? Kurz 1:1 je realitou, odhalte s námi, co za ním stojí.

Může cena ropy ještě klesat? Ano, ale ne věčně

Může cena ropy ještě klesat? Ano, ale ne věčně

Ropa aktuálně dělá pozdvižení na světových trzích. Po roce 2008, kdy v relativně krátkém období spadla cena ze 140 na 35 dolarů za barel nás zřejmě již nic nepřekvapí. Opak je ale pravdou. Cena ropy je navíc úzce spojena s forexem, podívejme se na souvislosti a na možné scénáře.