Konzervativní obchodní strategie

21. říjen 2013

Trading není jen o vysokém riziku a vysokých ziscích. S určitým natavením může fungovat jako konzervativní zhodnocení volných finančních prostředků. Jak bezpečně obchodovat?
Konzervativní obchodní strategieKonzervativní obchodní strategie

Obchodování gapů
Initial Balance
Divergence
V jednoduchosti je síla

Neexistuje stoprocentně bezpečná obchodní strategie, ale existují způsoby, jak se jim přiblížit. Pokud čekáte, že každý z obchodů provedený dle níže zmíněných strategie vydělá, zklameme vás. Ovšem můžeme vás ujistit, že obchodní strategie jsou dlouhodobě výdělečné.

Obchodování gapů

Trh občas vytvoří mezery, které mají tendenci se vyplňovat. Nejčastěji se tak děje po otevření trhu. Práce na obchodování gapů je minimální. Stačí zkontrolovat fundamentální zprávy, zda se nestalo něco výjimečného. Pokud ne, po víkendu zadáte do obchodní platformy příkazy (v neděli ve 23:00) spolu s take profitem a stop lossem. Do pěti minut máte hotovo a dále se o obchod nemusíte starat. V klidu tak můžete jít spát.

Initial Balance

Opět velmi jednoduchý princip. Základem je pouze čas. Na eur/usd má tato obchodní strategie 50% úspěšnost a to v případě, kdy ji budete obchodovat naprosto vždy. Pokud vyřadíte obchodování při fundamentálních zprávách a obchody při velké initial balance, úspěšnost tím zvýšíte.

Divergence

Na indikátorech nenajdete spolehlivější strategii než divergenci, tedy případ, kdy trh a indikátor se rozcházejí. I čisté obchodování divergence za dodržování předem stanovených pravidel je ziskové.

V jednoduchosti je síla

Na obchodování výše zmíněných strategií je nejkrásnější jednoduchost. Nehledejte v tom žádnou složitost a ani modifikace nejsou potřeba. Nedělejte si obchodování složitější a obchodujte ověřené a velmi jednoduché obchodní strategie.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Konzervativní obchodní strategie

Konzervativní obchodní strategie

Trading není jen o vysokém riziku a vysokých ziscích. S určitým natavením může fungovat jako konzervativní zhodnocení volných finančních prostředků. Jak bezpečně obchodovat?

1 2 3 gap: Obchodní strategie

1 2 3 gap: Obchodní strategie

Jednoduchá obchodní strategie s vysokou úspěšností. Opět si ukážeme, že v jednoduchosti je síla a k profitabilní obchodní strategii není potřeba nic složitého. Naučte se 1-2-3 gap a začněte ihned vydělávat.


Rizikové obchodní strategie

Rizikové obchodní strategie

Vydělat hodně peněz, to je cíl mnoha traderů. Dnes vám ukážeme obchodní strategie, se kterými je tento sen možný. Jak si vydělat tisíce za dvě až tři hodiny obchodování denně?

MACD indikátor: Obchodní strategie

MACD indikátor: Obchodní strategie

MACD patří mezi velmi oblíbené strategie. Jedná se o trendový indikátor, který byl vyvinut již v roce 1960. Se správnou interpretací na něm můžete vydělávat i nyní. Jak na MACD.