Co očekávat v roce 2016

30. prosinec 2015

Věšteckou kouli nemáme, ale i tak vám dáme několik doporučení a jistot, s nimiž můžete v následujícím roce počítat. Co čekat od tradeportalu i od trhů v následujícím roce?
Co očekávat v roce 2016Co očekávat v roce 2016

Světové trhy

Očekávání analytiků je jasně dané. Fed by měl postupně zvyšovat sazby a pomalu zdražovat peníze. Dělat to bude po malých krůčcích, tedy po čtvrt procentních bodech, aby nevyděsil trh. V návaznosti na to můžeme vidět pohyb na komoditách na dolar navázaných – ropa a zlato.

Český trh

V roce 2016 by se také mělo rozhodnout, co ČNB zamýšlí s kurzem eura, jenž je uměle drženo nad 27 CZK/EUR. Tento stav není dlouhodobě udržitelný a ČNB se musí rozhodnout pro floating nebo pro řízený kurz, který postupně a pomalu povede k floatingu. V tomto ohledu si můžeme vzít určité ponaučení ze Švýcarska, jenž řešilo podobný problém.

Tradeportal

Jistotu na trzích vám nedáme, ale rozhodně vám můžeme slíbit, že s vámi budeme i v roce 2016. Osobně na trzích obchoduji a tak hned začátkem roku 2016 sdělím i některé podrobnosti ohledně daňového přiznání. Věnovat se ale budeme především obchodování.

Již nyní naleznete na tradeportalu několik funkčních obchodních strategií, které lze okamžitě vzít a ziskově s nimi bez jakýchkoliv úprav obchodovat. V roce 2016 můžete počítat s dalšími strategiemi a především vás budeme informovat o novinkách a důležitých informacích z finančního světa. Těšit se můžete i na nevšední pohledy z jiného úhlu.

Proč tradeportal?

Nejsme největší web, ale o to nám ani nejde. Osobně se tradingu věnuji již šestým rokem a jsem především aktivní obchodník, ne žádný pisálek (to je jen moje hobby – trading není zrovna moc společenský). Především tato skutečnost by měla být důvodem, proč tradeportal a ne jiný web, kde píšou lidi, kteří nevědí, co je live účet.

Do roku 2016 Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů a splnění všech vašich cílů.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Co očekávat v roce 2016

Co očekávat v roce 2016

Věšteckou kouli nemáme, ale i tak vám dáme několik doporučení a jistot, s nimiž můžete v následujícím roce počítat. Co čekat od tradeportalu i od trhů v následujícím roce?

Vývoj ceny zlata v roce 2013: Zlato uzavírá nejhorší rok

Vývoj ceny zlata v roce 2013: Zlato uzavírá nejhorší rok

Zlato bylo v roce 2013 v klesajícím trendu a v průběhu roku odepsalo téměř jednu třetinu celkové ceny. Jeden z nejhorších roků pro zlato se uzavírá a nabízí se otázka, co bude se zlatem dále. Vyplatí se do něj investovat v roce 2014?


Co čekat od tradeportalu v roce 2015: Proč nás sledovat

Co čekat od tradeportalu v roce 2015: Proč nás sledovat

Nový rok, nové cíle, nová předsevzetí a mnoho snů. Pokud někde mezi tím máte i trading, možná je ten pravý čas pravidelně sledovat tradeportal. Dáme vám několik důvodů, proč nás sledovat a nejedná se o žádné reklamní blafy. Jsme nezávislí a reální.

Trading: Jaké zhodnocení očekávat?

Trading: Jaké zhodnocení očekávat?

Trading je business, jehož hlavním cílem je generovat zisk. Ovšem jak velké zisky lze očekávat při dodržení základních pravidel money managementu? Je pro vás trading zajímavý i z dlouhodobého hlediska?