Znalost jazyka zvyšuje šanci na lepší zaměstnání

25. prosinec 2015

Ačkoliv je v současné době situace na trhu práce velmi příznivá a nezaměstnanost je v České republice jedna z vůbec nejnižších v rámci celé EU, vaši pozici při hledání nového zaměstnání může výrazně ztížit fakt, že neumíte žádný cizí jazyk. Komunikativní znalost angličtiny, němčiny a případně jiné cizí řeči totiž vyžaduje značná část zaměstnavatelů.
Zdroj: aqap-skola.czZdroj: aqap-skola.cz

Otevře se vám možnost najít si lépe placenou atraktivní práci

Znalost cizího jazyka je pro zaměstnance i na méně placených a atraktivních místech skoro nezbytností. Pokud v tomto směru máte nedostatky, je dobré urychleně přihlásit do nějakého kurzu.

Těm z vás, kteří bydlí v Plzni a jejím okolí, doporučuji zvolit školu AQAP. Nabízí kurzy angličtiny v Plzni nejen pro děti, ale právě i pro dospělé. Jedná se o školu, která se zaměřuje na moderní způsoby výuky. Důraz se zde klade především na mluvu, psaní a gramatika přicházejí na řadu později, tedy až v okamžiku, kdy už jste schopni na určité úrovni komunikovat. První slova a věty v cizím jazyce se vlastně naučíte už během první lekce.

Jazykové kurzy v Plzni na škole AQAP probíhají v budově společnosti na Lochotíně. Pokud je to pro vás trochu z ruky, máte možnost zvolit jinou variantu. Je jí Jazyková škola Rokycany, která je pobočkou AQAPu.

Výuka probíhá nenásilnou a zábavnou formou. Rozhodně se tak nemusíte bát zbytečného stresu. I to přispívá k rychlejšímu ovládnutí cizí řeči. Díky tomu, že se učíte v malém počtu osob, je výuka intenzivní a lektoři se vám mohou naplno věnovat.

V budoucnu můžete za prací vycestovat do zahraničí

Znalost cizího jazyka vám otevře možnost ucházet se o atraktivnější a lépe placené zaměstnání, a to nejen v Česku, ale třeba i v cizině. Mnoho studentů (i těch starších) si relativně brzy po absolvování 2 – 3 let kurzu najde práci v Německu, Rakousku či Anglii. Výuka němčiny v Plzni, potažmo také angličtiny, je na škole AQAP velmi oblíbená. Kapacita je sice omezená, s určitým předstihem se však nemusíte bát toho, že byste byli odmítnuti.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Znalost jazyka zvyšuje šanci na lepší zaměstnání

Znalost jazyka zvyšuje šanci na lepší zaměstnání

Ačkoliv je v současné době situace na trhu práce velmi příznivá a nezaměstnanost je v České republice jedna z vůbec nejnižších v rámci celé EU, vaši pozici při hledání nového zaměstnání může výrazně ztížit fakt, že neumíte žádný cizí jazyk. Komunikativní znalost angličtiny, němčiny a případně jiné c…

Trading: Zaměstnaní pro muže i ženy

Trading: Zaměstnaní pro muže i ženy

V dnešním článku se zaměříme spíše na možnosti tradingu ve smyslu zaměstnání. Je trading vhodný pro muže i pro ženy? Jsou ženy dobré obchodnice?


Studium cizích jazyků: kam po maturitě

Studium cizích jazyků: kam po maturitě

Jako trader nebo podnikatel nemusíte mít vysokou školu, bez ní se obejdete, ale bez znalosti cizího jazyka, standardně angličtiny, to budete horší. Proč studovat jazyky? Přečtěte si, co vám to přinese.

Jak si stanovit obchodní cíle

Jak si stanovit obchodní cíle

Základem tradingu jsou cíle. Bez cílů není podnikání a to stejné platí v tradingu. Ujasněte si a nejlépe i napište, jakých cílů byste chtěli dosáhnout. S tímto cílem vám dnes pomůžeme. I takový detail rozhoduje o vašem úspěchu.