Výhody společnosti na míru

22. červenec 2015

Pro začínající podnikatele je často obtížné zajistit pro svou společnost lukrativní adresu. Pokud podnikáte jako právnická osoba, jste povinni uvést sídlo své nové firmy. To může být často velký problém, protože nájmy jsou velmi drahé, zejména pak ve velkých městech. Samozřejmě můžete uvést své trvalé místo bydliště, nicméně tento krok s sebou nese určité nevýhody.
zdroj: pixabay.comzdroj: pixabay.com

Proč zvolit sídelní služby?

Sídelní služby jsou v současné době stále více poptávané. Při jednání s obchodními partnery vám zajistí lukrativní sídlo a společnosti určitou prestiž. Čas od času budete potřebovat využít kancelářských prostor, ve kterých uvítáte své obchodní partnery, potenciální zákazníky. Mezi nejlepší adresy patří centrum Prahy a Bratislavy.

Sídelní služby lze tedy popsat jako způsob pronájmu určitých prostor. Tuto adresu si uvede podnikatel jako oficiální sídlo firmy ve svých dokumentech a registrech. Je vhodné obrátit se na profesionály, kteří vám se vším pomohou. Přesně taková je společnost Firmus, která vám usnadní podnikatelské začátky. Zaměřuje se na zřizování sídel. Kromě toho vám tato služba zajistí pronájem zasedacích místností, přeposílání pošty na vámi zvolenou adresu a především velmi nízké ceny, které jsou dostupné každému.

Jaké jsou hlavní přednosti sídelních služeb?

Společnosti Firmus se o vše postará, vám tak odpadají starosti o kanceláře. Získáte lukrativní adresu v ČR nebo v SR za velmi nízké ceny, oproti stálým kancelářím je rozdíl opravdu značný. Vše je snadné, rychlé a především vám to ušetří mnoho času. A jako bonus pro své klienty nabízí Firmus možnost krátkodobého pronájmu zasedacích místnosti v rámci služeb sídla na Praze 1 a 2.

Pokud budete potřebovat jednat s klienty, můžete využít zasedacích místností. Další vekou výhodou je stabilita. V případě, že jste nuceni se často stěhovat nebo hodně cestovat, takové sídlo vám poskytne určité zázemí a navíc ušetříte za kancelář a starosti s neustálou změnou adresy.

Vsaďte na kvalitu a spolehlivost služeb, které vám poskytne společnost Firmus. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří se o vše postarají.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Výhody společnosti na míru

Výhody společnosti na míru

Pro začínající podnikatele je často obtížné zajistit pro svou společnost lukrativní adresu. Pokud podnikáte jako právnická osoba, jste povinni uvést sídlo své nové firmy. To může být často velký problém, protože nájmy jsou velmi drahé, zejména pak ve velkých městech. Samozřejmě můžete uvést své trva…

Možnosti založení společnosti

Možnosti založení společnosti

Chcete-li podnikat prostřednictvím firmy, máte v zásadě 2 možnosti, jak provést založení společnosti. První variantou je udělat to svépomocí. Druhá varianta představuje nechat založení společnosti na externí firmě.


Jak snadno založit firmu se sídlem společnosti v Praze

Jak snadno založit firmu se sídlem společnosti v Praze

Uvažujete o založení společnosti a ještě byste potřebovali sídlo v Praze kvůli vyšší prestiži? Oboje lze zvládnout snadno a levněji, než kdybyste si vše zařizovali sami. Jak na to?

Facility management: Služby, které zvýší efektivitu fungování vaší společnosti

Facility management: Služby, které zvýší efektivitu fungování vaší společnosti

Firmy středního a většího rozsahu mívají často problém s tím, jak zajistit správné fungování s dostatečnou efektivitou. Je třeba myslet na každý detail. Od správy jejich objektů až po zajištění nejrůznějších podpůrných služeb. Situaci jim výrazně usnadní spolupráci s firmou, která zajišťuje takzvaný…