Poslední týden investičních soutěží: Jak a kde investovat?

25. duben 2013

Investiční soutěže se chýlí ke konci. Máte posledních pár dní ke zvýšení zhodnocení. Vyzkoušet si můžete trading pod tlakem a to i na demo účtu, kde nemůžete přijít o reálné peníze.
Poslední týden investičních soutěží: Jak a kde investovat?Poslední týden investičních soutěží: Jak a kde investovat?

HighSky

Naplno se můžete zúčastnit investiční soutěže od HighSky, která se koná v několika soutěžních kolech. Zapojit se můžete do poledního kola, které začíná již v neděli 28.4. ve 23:00. Výhodou soutěže je rozdělení do kol a rovné podmínky v jednotlivých kolech. Zapojit se tedy můžete i v posledním týdnu.

Juniortrader

Druhou soutěží je Juniortrader. Tato soutěž je od společnosti XTB a pouze pro studenty SŠ a VŠ (do 26 let). Soutěž již probíhá od 4. 3., ale končí „až“ 3. 5. 2013. Pokud se rozhodnete zúčastnit této soutěže, zbývá vám poslední týden a dva dny. Ovšem to rozhodně nemusí nic znamenat. Pokud si vzpomenete na nedávný výprodej na zlatě, jedná se v zásadě o několik obchodů, které by vás mohly vynést k prvním místům.

Na úvod dostanete 100 000 eur, tuto částku musíte co nejvíce zhodnotit. Třetí soutěžící má v současné době celkové zhodnocení 679 000 eur. Na zásady money managementu již tedy není čas. I přesto se lze zúčastnit a se štěstím zabojovat i o ceny.

Proč se štěstím? Již od začátku je nutné zadávat maximální risk. Obchodovat byste měli až s 50 loty v jeden okamžik. To je naprosto proti money managementu. Ovšem jedná se o soutěžní demo účet, kde si to v posledním týdnu můžete dovolit.

Až se vrátíte zpět ke svým obchodům a testování, výše zmíněné si nemůžete dovolit. Ani zkušení tradeři s desetiletou a více praxí money management neporušují.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Poslední týden investičních soutěží: Jak a kde investovat?

Poslední týden investičních soutěží: Jak a kde investovat?

Investiční soutěže se chýlí ke konci. Máte posledních pár dní ke zvýšení zhodnocení. Vyzkoušet si můžete trading pod tlakem a to i na demo účtu, kde nemůžete přijít o reálné peníze.

Lednový efekt: čas investovat

Lednový efekt: čas investovat

Pokud jste se ještě neodhodlali k obchodování, tak je leden tím správným měsícem. Právě v lednu totiž většina akciových indexů roste a důvodem je tzv. lednový efekt. Co za ním stojí a lze se na něj spolehnout?


Zlato opět nejníže za poslední 3 roky

Zlato opět nejníže za poslední 3 roky

Zlato dnes protlo trojúhelníkovou formaci tvořenou silným supportem. Zastavilo se až pod hranicí 1 300 dolarů za unci zlata a vytvořilo tak nové tříleté minimum. S dalším oslabení zlata přichází opět ta stejná otázka: Konec zlaté éry?

Česká koruna až na 28 Kč/eur? Před týdnem nereálné, za týden možné

Česká koruna až na 28 Kč/eur? Před týdnem nereálné, za týden možné

Intervence ČNB zamotala hlavu ekonomům, finančním institucím, traderům, podnikatelům, ale i všem občanům. Jediné, na co se v současné době můžeme spolehnout, je nejistota. Víme, proč by koruna měla oslabit až k 28korunám za euro.