Pořádáte firemní akci? Cateringová firma vám zajistí pohoštění pro přítomné hosty

24. únor 2016

Součástí firemní prezentace by čas od času mělo být také uspořádání akce, na kterou pozvete obchodní partnery, věrné zákazníky a klienty, případně klidně i širokou veřejnost. Díky tomu se dostanete do širšího povědomí a lidé, kteří takovouto akci navštíví, ocení, že o ně máte zájem. K firemní akci nedílně patří i bohaté pohoštění a občerstvení. To vám nejlépe zajistí specialisté na catering, společnost GastroEvent.cz.
Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Na catering je odborníkem společnost GastroEvent.cz

GastroEvent.cz se specializuje hlavně na pořádání cateringu v Plzni, je však schopna uspokojit klienty i v jiných lokalitách. Hlavním krédem této firmy je zajištění vysoké úrovně služeb k maximální spokojenosti klientů.

V praxi to znamená, že vám společnost pomůže s pohoštěním hostům na firemní akci do nejmenších detailů. Připraví vámi požadovaná menu, které pak přímo během akce bude nabízet její vyškolený a prověřený personál. V případě zájmu je možné zajistit i občerstvení formou bufetových stolů, kdy si přítomní hosté budou jídlo nabízet sami dle chuti a nálady.

Sestaví menu z české i světové kuchyně

Jako specialista na catering pro firemní akce vám GastroEvent.cz připraví jak klasické české menu, tak i pokrmy z různých světových kuchyní. Chybět nebude samozřejmě ani občerstvení v podobě nápojů dle vaší volby.

Bez dobrého pohoštění nemůže mít vaše firemní akce nikdy příliš velký úspěch. Představte si, jak byste se cítili při příchodu na akci k vašemu obchodnímu partnerovi a celou dobu zde nedostali nic k pití a jídlu. Asi byste nebyli spokojení. Právě takto musíte přemýšlet i vy, pokud sami nějakou firemní akci, večírek či párty pořádáte. Hosté musejí odcházet spokojeni, jinak se celá akce mine účinkem a nakonec bude spíše na škodu.

Pokud děláte spíše neformální akci pro své přátele či rodinu a nepotřebujete tak vysoký standard občerstvení, stačí vám třeba objednávka pizzy. Tu nejlepší pizzu v Plzni objednáte u J. Gotti. Tato pizzerie, která má i vlastní rozvoz jídel, dělá pizzu dle tradičních italských receptur a postupů.

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Pořádáte firemní akci? Cateringová firma vám zajistí pohoštění pro přítomné hosty

Pořádáte firemní akci? Cateringová firma vám zajistí pohoštění pro přítomné hosty

Součástí firemní prezentace by čas od času mělo být také uspořádání akce, na kterou pozvete obchodní partnery, věrné zákazníky a klienty, případně klidně i širokou veřejnost. Díky tomu se dostanete do širšího povědomí a lidé, kteří takovouto akci navštíví, ocení, že o ně máte zájem. K firemní akci n…

Jak uspořádat perfektní firemní večírek?

Uspořádat firemní párty pro zaměstnance může být těžký úkol, protože každý považuje za zábavu něco jiného. Jak najít na večírku společnou řeč pro všechny?


Možnosti založení společnosti

Možnosti založení společnosti

Chcete-li podnikat prostřednictvím firmy, máte v zásadě 2 možnosti, jak provést založení společnosti. První variantou je udělat to svépomocí. Druhá varianta představuje nechat založení společnosti na externí firmě.

Triarios: Kde ostatní končí, my postupujeme dál

Triarios: Kde ostatní končí, my postupujeme dál

Zorientovat se na poli účetnictví a daní je pro většinu z vás naprostou nemožnou záležitostí. Finanční úřad, jeho kontroly, odevzdávání daňových přihlášení, správné odvádění DPH – to je jen zlomek toho, co vám nahání hrůzu. Ve všem si ale nyní můžete oddychnout, a to díky nám. Kdo jsme? Triarios – ú…