Možnosti založení společnosti

16. červen 2015

Chcete-li podnikat prostřednictvím firmy, máte v zásadě 2 možnosti, jak provést založení společnosti. První variantou je udělat to svépomocí. Druhá varianta představuje nechat založení společnosti na externí firmě.
Zdroj: scottweber.czZdroj: scottweber.cz

Založení svépomocí – složitější a delší cesta

Pokud se rozhodnete pořídit si s.r.o. vlastními silami, počítejte s tím, že vám tato cesta zabere poměrně dost času a bude vás stát hodně úsilí. Přestože se právní normy v posledních letech novelizovali a zakládání firem už není tak zdlouhavé, trvá stále v průměru kolem 7 týdnů. Během této doby navíc musíte obejít několik úřadů a zajistit si vše potřebné. Včetně zápisu do obchodního rejstříku. Ne každý z vás má dostatek času a energie, což ho může od záměru odradit.

Založení externí firmou – výhodné řešení, které vás zbaví mnoha starostí

Druhá volba se jeví jako daleko lepší. Založení společnosti externí firmou vás zbaví téměř všech starostí. Tuto možnost nabízí v tuzemsku Scott & Weber. Firma, jež se krom toho specializuje i na prodej ready made společností a pronájem kanceláří, virtuálních i skutečných.

Scott & Weber vyhotoví všechny nezbytné dokumenty, zajistí zápis do obchodního rejstříku a bude vám nápomocna i při dalších úkonech. Uspoříte tak spoustu času a navíc budete mít jistotu, že vše proběhne v souladu s právními normami České republiky.

Je jasné, že založení společnosti druhou cestou něco stojí. Scott & Weber však nabízí velmi zajímavé ceny. Vezmete-li v potaz, že se o nic nemusíte starat, investice je to určitě výhodná.

K dobré firmě patří kvalitní zázemí

Společnost Scott & Weber vám zajistí také sídlo a kancelář v atraktivních lokalitách, viz pronájem kanceláří Praha. Moderní kancelářské budovy se stanou místem, kde budete řídit vaše obchody, přijímat klienty a zákazníky. Ti ocení, že nesídlíte v nějaké polorozpadlé budově na periferii.

-gia-

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Možnosti založení společnosti

Možnosti založení společnosti

Chcete-li podnikat prostřednictvím firmy, máte v zásadě 2 možnosti, jak provést založení společnosti. První variantou je udělat to svépomocí. Druhá varianta představuje nechat založení společnosti na externí firmě.

Jaké jsou možnosti oddlužení?

Jaké jsou možnosti oddlužení?

Obsahem insolvenčního zákona je, mimo jiné, řešení v oblasti neschopnosti splácení dluhů. Nabízí možnosti, jak pro fyzické osoby, bývalé živnostníky, ale také pro podnikatele. Nabízí se tak určité možnosti, jak se zadlužení zbavit. Jaké jsou možnosti a za jakých podmínek, se dočtete v následujícím č…


Finanční bonusy k založení účtu: Dárek nebo marketingová akce?

Finanční bonusy k založení účtu: Dárek nebo marketingová akce?

Mnoho brokerů se snaží přilákat zákazníky různými bonusy. Nejčastěji se jedná o bonus k založení účtu (procenta z vložené částky nebo pevná suma). Je tento bonus skutečným přínosem?

Jak snadno založit firmu se sídlem společnosti v Praze

Jak snadno založit firmu se sídlem společnosti v Praze

Uvažujete o založení společnosti a ještě byste potřebovali sídlo v Praze kvůli vyšší prestiži? Oboje lze zvládnout snadno a levněji, než kdybyste si vše zařizovali sami. Jak na to?