Investice do nemovitosti nikdy nebyla tak snadná

6. červen 2014

Výhodně a zároveň bezpečně dokážou investiční byty zhodnotit vaše peníze. Nedávné průzkumy ukázaly, že investicím do rezidenčních nemovitostí věří analytici, finanční poradci i manažeři. Není divu, protože úrokové sazby hypoték stále klesají a při správné investici je možné se dostat na čistý výnos okolo 5 %.
Jak správnou investici do nemovitosti naplánovat? Aby přinášela kýžený výnos, je nezbytné vědět, jak vybrat vhodný byt, v jaké lokalitě si ho pořídit a za kolik. V neposlední řadě je důležité umět ho spravovat. Právě správa nemovitosti často investory odrazuje od koupě investičního bytu, protože je časově náročná.

 

S novým, komplexním řešením pro investory přišla společnost Home Institute. Služba „investiční bytyzajistí výběr bytu, vyjednání výhodných podmínek při koupi i následnou správu. Službu ocení především moderní, vytížení manažeři, kteří nemají času nazbyt a přesto chtějí svoje peníze zhodnotit.

Jak vybrat správný investiční byt?

Vladimír Zuzák, který v Home Institute provádí klienty jejich investicemi, považuje v dnešní době za nejvýhodnější investovat do středního bytu kategorie 2+kk nebo 2+1. Situovaný by měl být v širším centru města, s dostupnou MHD.

Takový byt se nejsnáze pronajímá, protože je vhodný pro široké spektrum nájemníků. Může o něj mít zájem mladý pár, rodina s jedním dítětem nebo i starší pár, který má děti odrostlé.

Služba investiční byty funguje tak, že vy jako investor na začátku jen zadáte svoje požadavky. Odborníci potom byt vyhledají, prověří jeho technický stav a zajistí veškerou smluvní dokumentaci tak, aby pro vás nebyla riziková. Především ovšem vyjednají nejvýhodnější možné podmínky kupní ceny.

Ukazuje se, že zkušený vyjednavač dokáže snížit kupní cenu nemovitosti i o několik set tisíc korun, což má pak zásadní vliv na čistý výnos vaší investice.

Bez správy to nejde

Výše zisku je přímo závislá na tom, jak a komu se vám podaří byt pronajmout. Kdo nemá času nazbyt, bude rád, že může za 10 % z nájmu nechat odborníky, aby se o investiční byt postarali.

Můžete se spolehnout, že váš byt bude neustále pronajatý. Home Institute zařídí převody služeb na nájemníky a pojištění bytu. Postará se i o drobné opravy a stížnosti ze strany nájemníků. A poskytne vám také služby účetního, abyste mohli svůj příjem z nájmu správným způsobem danit.

Příležitost investovat do nemovitosti se tak otevírá i těm, kteří potřebují, aby se jejich peníze zhodnocovaly, aniž by jim věnovali svoji pozornost a čas.

Komerční sdělení

-got-

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Investice do nemovitosti nikdy nebyla tak snadná

Výhodně a zároveň bezpečně dokážou investiční byty zhodnotit vaše peníze. Nedávné průzkumy ukázaly, že investicím do rezidenčních nemovitostí věří analytici, finanční poradci i manažeři. Není divu, protože úrokové sazby hypoték stále klesají a při správné investici je možné se dostat na čistý výnos …

Investice do zlata se vyplatí i po malých částkách

Investice do zlata se vyplatí i po malých částkách

Hledáte možnosti, jak investovat své peníze s minimálním rizikem? Jedním z vynikajících řešení je investice do zlata. Je vhodná prakticky pro kohokoliv z vás. I pro lidi, kteří chtějí vložit jen pár tisíc korun.


Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,

Investice bez rizika: pevný úrok od 8,00 % p.a.,

Kdybychom nemuseli nic dělat a peníze by se množily samy. To by se nám líbilo. Bohužel v realitě to takhle nefunguje, a tak musíme jít občas štěstí trochu naproti. Zamysleme se třeba nad tím, jak bychom mohli získat vyšší výnos ze svých úspor, než je tomu u bankovních společností. Tahle možnost toti…

Německo zřejmě dosáhne na rozpočtový přebytek

Německo zřejmě dosáhne na rozpočtový přebytek

Nejen pro eurozónu přichází dobrá zpráva z Německa. Týdeník Der Spiegel napsal, že Německo může očekávat rozpočtový přebytek ve výši nejméně pět miliard eur. Je to skutečně reálné? Jak Německo hospodařilo v minulosti a co na to mluvčí ministerstva?