Facility management: Služby, které zvýší efektivitu fungování vaší společnosti

26. říjen 2015

Firmy středního a většího rozsahu mívají často problém s tím, jak zajistit správné fungování s dostatečnou efektivitou. Je třeba myslet na každý detail. Od správy jejich objektů až po zajištění nejrůznějších podpůrných služeb. Situaci jim výrazně usnadní spolupráci s firmou, která zajišťuje takzvaný facility management.

Zdroj: ave.czZdroj: ave.cz

Proč využít facility management?

Facility management je pojmem, který zahrnuje celou škálu služeb. Základní službou je komplexní technická správa budov. Využijete ji zejména v případě, že chcete optimalizovat technický provoz objektů, které vlastníte. Jde rovněž o údržbu a provoz technologií, další údržbářské práce, ale i vnitřní a venkovní úklid budov.

V rámci facility managementu si můžete domluvit například i zajištění služeb v oblasti požární bezpečnosti dle platných právních předpisů. Součástí facility managementu jsou dále revize technologií a zařízení, které v objektech využíváte, energetický management a technologické zabezpečení budov. V neposlední řadě vám pak partnerská firma, která jej zajišťuje, poskytne také poradenské služby, a to včetně poradenství, které se týká investic do nových technologií a zařízení.

Spolupráce s AVE CZ přináší nejednu výhodu

Komplexní služby v oblasti facility managementu získáte u české společnosti AVE CZ, která o tuto činnost rozšířila své služby v roce 2013. Výhodou je, že vám navrhne řešení přímo na míru dle vašich potřeb. Připraví jasný plán, dle kterého budete mít dokonalý přehled o tom, jaká služba bude realizována a kontrolována na základě sjednané smlouvy. Během jediného měsíce pak nastaví všechny potřebné procesy, aniž by došlo k omezení provozu vaší firmy a spravovaných objektů.

Zásadním důvodem, proč se spojit s firmou AVE CZ, je úspora nákladů na provoz objektů. Díky optimalizaci a efektivní správě a provozu budov docílíte toho, že vás jejich měsíční provoz vyjde o poznání levněji nežli doposud. Kromě úspory nákladů oceníte také zefektivnění chodu objektů, zvýšíte kvalitu provozu, získáte možnost výhodně investovat do nových technologií a zařízení.

V rámci doplňkových služeb firma nabízí odvoz a likvidaci komunálního a biologického odpadu, pronájem odpadových nádob, ale také například údržbu zeleně , vzdělávání pracovníků či ostrahu objektu. Kompletní informace najdete na webu www.ave.cz či na zákaznické lince 800 118 800.

Komerční sdělení

-pla-

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Nikole

středa, 2. květen 2018
10:47

Wow, marvelous weblog structure! How long have you been running a blog
for? you make running a blog look easy. The total glance of your site is great, let alone the
content!


posted by: Nikole [Odpovědět]

Teresa

středa, 3. květen 2017
15:35

Oh my goodness! Incredible article dude! Many thanks, However
I am encountering difficulties with your RSS. I don't understand why I am unable to join it.

Is there anyone else getting the same RSS issues? Anyone that knows the answer can you kindly respond?

Thanx!!


posted by: Teresa [Odpovědět]

Roma

pondělí, 3. červenec 2017
06:41

What's up i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read this
article i thought i could also create comment due to this brilliant post.


posted by: Roma [Odpovědět]

Čtěte také...

Facility management: Služby, které zvýší efektivitu fungování vaší společnosti

Facility management: Služby, které zvýší efektivitu fungování vaší společnosti

Firmy středního a většího rozsahu mívají často problém s tím, jak zajistit správné fungování s dostatečnou efektivitou. Je třeba myslet na každý detail. Od správy jejich objektů až po zajištění nejrůznějších podpůrných služeb. Situaci jim výrazně usnadní spolupráci s firmou, která zajišťuje takzvaný…

Začínáme obchodovat v pěti krocích: Které vybavení potřebujete?

Začínáme obchodovat v pěti krocích: Které vybavení potřebujete?

Trading nepatří mezi náročný business co se vybavení týká. I přesto je vhodné dodržovat určité standardy a obchodování si maximálně zpříjemnit. Víme, co trader potřebuje.


Money management: Cesta k dlouhodobému úspěchu

Money management: Cesta k dlouhodobému úspěchu

Trading může být businessem na celý život, ovšem k tomu je nutné dodržovat několik základních pravidel. Rychle vydělat, případně všechno ztratit je velmi jednoduché. Jak tomu z dlouhodobého hlediska nepodlehnout a udržet se v tradingu celý život?

Slabá koruna ovlivňuje velikost pozice: Pozor na money management

Slabá koruna ovlivňuje velikost pozice: Pozor na money management

Intervence ČNB je v posledních dnech neustále připomínanou událostí. Držet se toho musíme i my. Možná jste si již všimli, že zrealizované obchody přinášejí jiné zisky a ztráty než jste zvyklí, může za to slabá koruna.