5 výhod nebankovních půjček, díky kterým můžete rozjet byznys

18. listopad 2015

Založení vlastní společnosti, případně rozjezd živnosti, vás může v počátcích stát nemalé finanční prostředky. Je třeba si pořídit veškeré vybavení pro provoz firmy, počítat s platy pro zaměstnance a samozřejmě očekávat také s tím, že než se firma naplno rozjede, budete možná po nějakou dobu v záporných číslech. Pokud nemáte dostatek vlastních finančních zdrojů, je možné se obrátit na banky. Ty však mají poměrně náročné podmínky. Jestliže vás odmítnou, nebo se vám nelíbí podmínky, za jakých jsou ochotny peníze půjčit, zkuste se obrátit na nebankovní společnosti. Nebankovní půjčky přinášejí překvapivě několik zásadních výhod.

Zdroj: uspory.czZdroj: uspory.cz

1. Rychlé sjednání

První a zřejmě největší výhodou je rychlost vyřízení. Zatímco v bance čekáte klidně i několik týdnů, než dostanete úvěr a obdržíte peníze na účet či v hotovosti, u nebankovních společností je obvykle vše vyřízené během jediného dne. V případě menších půjček se dá mluvit dokonce o minutách, maximálně hodinách.

2. Snadné vyřízení online

Výhoda spočívá i ve snadnosti vyřízení, protože je prakticky každá nebankovní půjčka online. V praxi to znamená, že o ni jednoduše požádáte na internetu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, po jehož odeslání se ihned dozvíte, zda vám bude úvěr poskytnutý či nikoliv. I další náležitosti se pak vyřizují přes internet, případně telefonicky.

3. Možnost finančních úspor

Ještě nedávno platilo, že nebankovní půjčky jsou dražší nežli ty, které vám poskytne bankovní ústav. Dnes už to ale u mnoha produktů není pravda. Co víc, na úvěru od soukromých subjektů se dá dokonce uspořit. Stačí si provést důkladné srovnání.

4. Bez registrů

Nebankovní úvěr si můžete zajistit i v okamžiku, kdy máte z minulosti nějaký ten „škraloup“. Například v okamžiku, kdy jste se zpozdily se splátkou minulé půjčky a z toho důvodu jste se ocitli v některém z registrů dlužníků. Soukromé společnosti, které poskytují půjčky, totiž zpravidla do těchto registrů vůbec nenahlížejí, nebo na ně alespoň neberou tak velký ohled.

5. Bez nutnosti ručení

Ani u půjček vyšších objemů nemusíte mít ručitele, který vás bude „krýt“ pro případ, že se dostanete do platební neschopnosti. I to se dá považovat za významnou výhodu nebankovních úvěrů.

Nebankovní půjčky jsou vhodné nejen pro začínající podnikatele, ale prakticky pro každého z vás, tedy i například pro seniory, studenty či osoby, které nemohou prokázat výši svých příjmů.

Komerční sdělení

-zah-

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

5 výhod nebankovních půjček, díky kterým můžete rozjet byznys

5 výhod nebankovních půjček, díky kterým můžete rozjet byznys

Založení vlastní společnosti, případně rozjezd živnosti, vás může v počátcích stát nemalé finanční prostředky. Je třeba si pořídit veškeré vybavení pro provoz firmy, počítat s platy pro zaměstnance a samozřejmě očekávat také s tím, že než se firma naplno rozjede, budete možná po nějakou dobu v zápor…

Pomocí internetového srovnání půjček si najde vhodný úvěr každý

Pomocí internetového srovnání půjček si najde vhodný úvěr každý

Chystáte se na to, že si v nejbližší době požádáte o půjčku? Pokud zatím nejste rozhodnutí, u které společnosti si o úvěr požádat, nebo si nejste zcela jistí a rádi byste získali více informací, ideálním nástrojem, jenž vám pomůže úvěr vybrat, jsou webové portály, specializované na nezávislé srovnán…


Maximalizujte svůj obchodní potenciál díky vyhledávání informací o subjektech

Maximalizujte svůj obchodní potenciál díky vyhledávání informací o subjektech

Snem každého podnikatele a obchodníka je mít širokou síť dobrých stálých a platících zákazníků. Ne každému a vždy se ale něco takového poštěstí. Někdy i sám druh podnikání je takový, že k opakovaným nákupům nedochází. Musíte tedy stále hledat nové a nové potenciální klienty k oslovení anebo partnery…

Rychlé půjčky online zažívají obrovský boom

Rychlé půjčky online zažívají obrovský boom

V určitých situacích může přijít vhod rychlá půjčka. Neděje-li se tak pravidelně, není si zapotřebí dělat naprosto žádné výčitky. Nejen v České republice je spousta lidí, kteří krátkodobé nebankovní půjčky využívají k dobru věci.